Darmowa dostawa od 199 zł

/
Wybierz język:
Wybierz walutę:
Hoegert Technik

Dostawa i płatność

W trosce o terminowość dostawy i bezpieczeństwo Państwa przesyłek, wszystkie zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
Paczki o wadze do 30 kg są dostarczane bezpośrednio pod Państwa drzwi, w godzinach: 9.00 – 19.00. Przesyłki nie są doręczane poza wskazanymi godzinami. W razie konieczności kurier wnosi przesyłkę na odpowiednie piętro.

W przypadku produktów oznaczonych jako dostępne wysyłamy w możliwie szybkim terminie, tj.:

  • zamówienia złożone w dni powszednie do 15:00 wysyłamy następnego dnia roboczego
  • zamówienia złożone w dni wolne od pracy oraz w dni powszednie po godzinie 15:00 wysyłamy najpóźniej w ciągu dwóch dni roboczych

Maksymalne wymiary pojedynczej paczki to:

  • łączne wymiary długości i obwodu paczki nie mogą wynosić więcej niż 419 cm;
  • długość paczek nie może wynosić więcej niż 270 cm;

KOSZTY DOSTAWY

Koszt dostawy zamówienia uzależniony jest wybranej metody płatności oraz od wielkości i wagi paczki. W przypadku realizacji wysyłki na terytorium Polski koszt dostawy wynosi odpowiednio:

W przypadku zapłaty za zamówienie w formie przedpłaty:
1. Paczka o wadze do 30 kg – 12,00 zł

W przypadku dostaw obejmujących więcej niż 1 paczkę – koszt wynosi odpowiednio wielokrotność powyższych opłat.

Całkowity koszt przesyłki widoczny jest podczas składania zamówienia.

Högert Technik narzędzia dla wymagających

Jakość jest nadrzędną wartością marki Högert Technik. Aby zapewnić dużą trwałość i wytrzymałość, narzędzia wykonywane są tylko z najlepszych, starannie wyselekcjonowanych surowców.

Zaufanie, jakim Klienci obdarzają markę, jest podstawą jej działania i fundamentem rozwoju. Dlatego produkty Högert Technik przechodzą przez szereg testów i kontroli zewnętrznych, zanim trafią do sprzedaży. Tym samym posiadają najważniejsze dla narzędzi ręcznych normy i certyfikaty jakościowe, m.in. GS, ISO, DIN, OSA czy VDE.

Gwarancja trwałości / Niemiecka jakość

Staranny dobór najwyższej jakości surowców i światowej klasy proces produkcji gwarantuje niskie zużycie i dużą trwałość naszych produktów.

Jakość potwierdzona certyfikatami

Nasze produkty spełniają surowe normy DIN oraz VDE, co daje gwarancję najwyższej jakości metali. Zostało to potwierdzone licznymi certyfikatami, takimi jak TÜV oraz VDE. Natomiast tarcze tnące oraz szlifujące są certyfikowane przez organizację OSA.

Zaufanie tysięcy Polaków

Produkty Högert Technik od lat dostępne są w 1300 sklepach na terenie całej Polski.