Skip to main content

W naszej ofercie pojawiły się nowe ściski dźwigniowe, dedykowane w szczególności branży stolarskiej, jak również niezbędne w pracach ślusarskich oraz modelarskich. Umożliwiają precyzyjne, punktowe mocowanie różnego rodzaju materiałów czy elementów, bez obawy o ich przesunięcie.

Ściski dźwigniowe doskonale pasują do mocowania szyn prowadzących takich marek jak Festool, Makita, Metabo, Milwaukee, Hikoki, Wolfcraft czy profili w stołach roboczych. Odkuwany matrycowo profil ramienia ścisku dostosowany jest do najbardziej rozpowszechnionego rozmiaru profilu T szyny w branży stolarskiej, czyli rowków w rozmiarze 12 x 8 mm.

Wysoka siła docisku – aż do 2050 N, pozwala wyeliminować drgania podczas pracy, natomiast zatrzask blokujący gwarantuje stabilne mocowanie do szyny lub innego materiału oraz zapewnia komfort pracy. Ruchome szczęki ścisków oraz odporny na zużycie stopniowy mechanizm zatrzaskowy zapewniają idealne dopasowanie do obrabianego materiału. Profilowane ramię ścisku wykonane zostało ze stali hartowanej, a przycisk zwalniający z wytrzymałego materiału ABS. Rękojeść to stop cynkowy dodatkowo malowany proszkowo. Ponadto ściski charakteryzują się możliwością szybkiej regulacji docisku, co usprawnia pracę, tak samo jak możliwość precyzyjnej obsługi jedną ręką.

Dostępne są następujące wymiary ścisków:

WymiarNr katalogowy
160 x 60 mm
200 x 60 mm
300 x 60 mm
HT3B941
HT3B942
HT3B943

Działanie ścisków dźwigniowych zaprezentowane zostało w krótkim materiale na naszym kanale YouTube

Ściski dźwigniowe dołączyły do oferty w kwietniu br. Można je znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz u dystrybutorów w całym kraju. Lista dystrybutorów znajduje się tutaj.