Darmowa dostawa od 299 zł

/
Wybierz język:
Wybierz walutę:
Hoegert Technik

Reklamacje i zwroty

 

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze produkty były wolne od wad i spełniały Państwa oczekiwania. W przypadku jednak gdyby z jakichś przyczyn chcieli Państwo odstąpić od umowy, jako konsumentom przysługuje Państwu prawo odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyny. Prawo odstąpienia wykonuje się w termie 14 dni od daty odebrania przesyłki z zakupionym towarem. Dla zachowania terminu wystarczy przesłać jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży (pismo wysłane pocztą) w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki drogą pocztową, na adres sprzedawcy:

GTV Poland Sp. z o. o.
spółka komandytowa / magazyn
ul. Przejazdowa 21, 05-080 Pruszków
z dopiskiem: “sklep internetowy”
oraz podanym przez Konsultanta numerem rejestracji przesyłki (w przypadku uprzedniej konsultacji z Biurem Obsługi Klienta),

lub skan tego oświadczenia za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres: sklep@hoegert.com


Oświadczenie o odstąpieniu można złożyć na formularzu, którego wzór jest załączony poniżej. Formularz odstąpienia od Umowy sprzedaży jest dostępny również do pobrania w Serwisie w zakładce Prawo odstąpienia, jest dostarczany przez Sprzedawcę drogą mailową przy potwierdzaniu złożonego zamówienia, a także dostępny tutaj .

Następnie należy w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy odesłać sprzedającemu zamówiony towar na swój koszt na adres wskazany powyżej. W przypadku gdy oświadczenie jest składane równocześnie z odesłaniem towaru, aby było skuteczne, do odsyłanej przesyłki prosimy załączyć wypełniony formularz odstąpienia od umowy.

Przed przesłaniem oświadczenia będziemy wdzięczni za kontakt z Biurem Obsługi Klienta:

pod adresem e-mail: sklep@hoegert.com
lub telefonicznie: (22) 444 73 14 (dni robocze 8:00 – 16:00)
Pozwoli nam to na przyspieszenie procesu reklamacyjnego lub obsługi Państwa zwrotu.

Proszę mieć na uwadze, że zwracany towar musi być w pierwotnym opakowaniu, nieuszkodzony, nieużyty, czysty, tak aby był zdatny do dalszej sprzedaży.

W przypadku odstąpienia od umowy będą Państwo zobowiązani do pokrycia kosztów przesyłki zwrotnej do Sprzedawcy. Informujemy, że sprzedawca nie będzie odbierał przesyłek zwrotnych przesłanych za pobraniem. Ponadto w przypadku gdy zdecydowali się Państwo na inny niż najtańszy sposób dostawy towarów, sprzedawca jest zobowiązany do zwrotu kosztów dostawy odpowiadających jedynie najtańszej oferowanej przez sprzedawcę metodzie dostawy.


ZASADY REKLAMACJI W e-sklepie GTV

1. W przypadku nienależytego wykonania umowy sprzedaży przez Sprzedającego, w tym przypadku stwierdzenia wad Produktu oraz w razie wadliwego świadczenia usług elektronicznych w ramach Serwisu, przysługuje Państwu prawo do złożenia reklamacji.

2. Reklamacja może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego, którego wzór znajduje się poniżej. Formularz reklamacyjny jest załączany również do wiadomości mailowej z potwierdzeniem zamówienia, a także dostępny tutaj.

3. Formularz reklamacyjny należy przesłać za pomocą listu poleconego na następujący adres Sprzedawcy:

GTV Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
ul. Przejazdowa 21, 05-800 Pruszków
z dopiskiem “e-sklep”,

lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres: sklep@hoegert.com

4. W przypadku, gdy formularz reklamacyjny będzie niekompletny lub zostanie nieprawidłowo wypełniony, zostaną Państwo wezwani do jego poprawienia w terminie nie dłuższym niż 7 (siedem) dni. Nieuzupełnienie lub niepoprawienie formularza we wskazanym terminie będzie skutkowało odrzuceniem reklamacji.

5. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedawcę listu poleconego lub wiadomości mailowej, zawierających reklamację.

6. O sposobie rozpatrzenia reklamacji zostaną Państwo powiadomieni drogą pisemną lub elektroniczną na adres podany w treści reklamacji.

Högert Technik narzędzia dla wymagających

Jakość jest nadrzędną wartością marki Högert Technik. Aby zapewnić dużą trwałość i wytrzymałość, narzędzia wykonywane są tylko z najlepszych, starannie wyselekcjonowanych surowców.

Zaufanie, jakim Klienci obdarzają markę, jest podstawą jej działania i fundamentem rozwoju. Dlatego produkty Högert Technik przechodzą przez szereg testów i kontroli zewnętrznych, zanim trafią do sprzedaży. Tym samym posiadają najważniejsze dla narzędzi ręcznych normy i certyfikaty jakościowe, m.in. GS, ISO, DIN, OSA czy VDE.

Gwarancja trwałości / Niemiecka jakość

Staranny dobór najwyższej jakości surowców i światowej klasy proces produkcji gwarantuje niskie zużycie i dużą trwałość naszych produktów.

Jakość potwierdzona certyfikatami

Nasze produkty spełniają surowe normy DIN oraz VDE, co daje gwarancję najwyższej jakości metali. Zostało to potwierdzone licznymi certyfikatami, takimi jak TÜV oraz VDE. Natomiast tarcze tnące oraz szlifujące są certyfikowane przez organizację OSA.

Zaufanie tysięcy Polaków

Produkty Högert Technik od lat dostępne są w 1300 sklepach na terenie całej Polski.