Skip to main content

O nas

Högert Technik to marka narzędzi i akcesoriów BHP. Jesteśmy młodą, nowoczesną marką działającą na międzynarodowych rynkach. Od 2015 roku nasze produkty dostępne są w sprzedaży w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Uczciwość, otwartość na nowe wyzwania, profesjonalizm oraz wsparcie naszych klientów są integralną częścią zasad i kultury naszej marki.

Nasze wartości

Otwartość i komunikacja

Pracujemy w efektywnych strukturach organizacyjnych, które pomagają nam podejmować szybkie decyzje. Dlatego sprawnie komunikujemy się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji. Jesteśmy otwarci na zmiany, ulepszenia i nowe pomysły.

Wsparcie

Wspieramy naszych pracowników, którzy są największą wartością naszej firmy. Dostrzegamy ich potencjał, doceniamy kompetencje, cenimy kreatywność i zaangażowanie. Wartością nadrzędną w naszym działaniu jest praca zespołowa, dążenie do wspólnych celów. Nie działamy szablonowo. Klienci mogą zawsze liczyć na naszą indywidualną pomoc i doradztwo.

Przedsiębiorczość

Jesteśmy kreatywnym zespołem. Cechuje nas systematyczność, wytrwałość w dążeniu do celu. Ciągle się też doskonalimy. Zdobywamy wiedzę, nowe umiejętności i chętnie się nimi dzielimy. Potrafimy świadomie prowadzić biznes i rozwiać markę. Przekonujemy i inspirujemy naszych klientów.

Co nas wyróżnia?

Högert Technik – rzetelna jakość

Marka Högert Technik powstała z zamiłowania do jakości, prostoty i użyteczności. Została zaprojektowana z myślą o intensywnej eksploatacji i wymagających użytkownikach, którzy każdego dnia pracują narzędziami ręcznymi.
Integracja idei produktu z jego zastosowaniem w pracy – to ambicja inżynierów Högert Technik, którzy precyzyjnie projektują każdy detal narzędzi. Stal kuta w temperaturze żarzenia, staranne odprężanie i hartowanie produktów, ich szczegółowy proces kontroli i optymalizacja logistyki, kreują asortyment, którego stosunek jakości do ceny jest nieosiągalny dla innych firm.

Produkt

Istota produktu to surowiec, który gwarantuje niskie zużycie i dużą trwałość wyrobów. W przypadku narzędzi ręcznych jest nim stal węglowa. Högert Technik dokonuje rzetelnej weryfikacji i selekcji dostawców stali. Nasi kontrahenci, to światowi potentaci dający gwarancję najwyższej jakości metali, co pozwala nam zaoferować bogaty asortyment wyrobów o najlepszym pochodzeniu. Produkty Högert Technik posiadają certyfikaty ośrodków TÜV Rheinland, VDE-Institue oraz spełniają normy Deutsches Institut für Normung – DIN.

Kariera

Jesteśmy częścią spółki GTV Poland, która od ponad 20 lat z sukcesem rozwija swoją działalność na rynku krajowym jak i rynkach międzynarodowych. Dlaczego warto u nas pracować? Dołączając do naszego zespołu otrzymasz możliwość rozwoju osobistego oraz masz realny wpływ na rozwój marki. Zapewniamy stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do wielu benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatna opieka medyczna (dofinansowanie), ubezpieczenie grupowe, karta Multisport oraz kursy językowe i szkolenia. Chcesz być częścią naszego zespołu i uczestniczyć w rozwoju marki Högert Technik?

DOŁĄCZ DO NAS!

Kontrola jakości

Jakość to nadrzędna wartość marki Högert Technik, dlatego w naszych laboratoriach wykonujemy badania i pomiary służące ocenie jakości wyrobów, a także stale prowadzimy prace nad ich doskonaleniem. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań ułatwiających pracę użytkownikom narzędzi – podnosząc poprzeczkę sobie, jak i konkurencji.

Serwis

Zapewniamy wsparcie na każdym z etapów użytkowania naszych produktów. Pragniemy, aby Klient czuł satysfakcję ze współpracy z nami. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, posiadających kwalifikacje przemysłowo-konstrukcyjne i naukowo-badawcze, ludzi dynamicznych i z pasją. Ich wiedza jest gwarancją zaangażowania na najwyższym poziomie. Nasze produkty idealnie wkomponują się w państwa branżę i znacznie ułatwią codzienną pracę.

Gwarancja

Jakość to nasze zobowiązanie wobec Klientów, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność nie tylko za etap projektu produktu i jego sprzedaży, ale także za serwis posprzedażowy. Wybrane zestawy narzędziowe i produkty Högert Technik otrzymują gwarancję dożywotnią lub 25-letnią. Gwarancja obowiązuje na terenie Unii Europejskiej i obejmuje wady produkcyjne i materiałowe ujawnione w okresie trwania gwarancji. Odzież, obuwie oraz akcesoria BHP objęte są 2-letnią gwarancją na terenie Unii Europejskiej oraz rynków wschodnich.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami oraz otrzymywać informacje o specjalnych akcjach promocyjnych? Zapisz się do newslettera poniżej!